Aktualności

Biuletyn Informacji Publicznej
07.02.2017
Serdecznie zapraszamy 16 lutego 2017 r.  o godz. 19:00 do kościoła pw. WNMP w Żarach na piękny koncert "LITANIA DO POLSKICH ŚWIĘTYCH - SANTO SUBITO"  w wykonaniu  SPIRITUALS SINGERS BAND.  Koncertem tym pragniemy wspólnie z naszymi przyjaciółmi, sympatykami, mieszkańcami powiatów żarskiego i żagańskiego uczcić jubileusz 25 - lecia działalności Koła Żarskiego Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta. Nieodpłatne karty wstępu można odebrać w Hospicjum św. Brata Alberta (ul. Pszenna 2), w Domu Samotnej Matki (ul. św. Brata Alberta 4), w Żarskim Domu Kultury (ul. Wrocławska 7).
 
 
24.12.2016
 
22.12.2016
Uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych im. Marii Grzegorzewskiej w Żarach zawsze o nas pamiętają!!! 16 grudnia znowu odwiedzili nas ze świątecznymi życzeniami i upominkami. SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!!!
22.12.2016
9 grudnia w świetlicy Hospicjum św. Brata Alberta uroczyście obchodziliśmy Dzień Wolontariusza. W spotkaniu wzięli udział wolontariusze Hospicjum, ale również współpracujące z Kołem Żarskim w akcjach na rzecz Hospicjum oraz Domu Samotnej Matki i osób ubogich grupy wolontaryjne ze Stowarzyszenia "Radość Życia", Gimnazjum 3 w Żarach, SLO, ZSOiT w Żarach, LO im. B. Prusa. Nie zabrakło też kadry Hospicjum. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim wolontariuszom za bezinteresowną pomoc!!!
05.12.2016
5 grudnia każdego roku obchodzimy Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. Jest to święto wszystkich ludzi dobrej woli, którzy bardzo chętnie poświęcają swój czas dla osób potrzebujących. 
W imieniu Koła Żarskiego Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta składamy serdeczne podziękowania za przyłączenie się do WOLONTARIATU. 
Dzięki Wolontariuszom i ich pracy, świat w którym żyjemy codziennie staje się lepszy. Dlatego w tym szczególnym dniu pragniemy złożyć wszystkim WOLONTARIUSZOM najserdeczniejsze życzenia, a także podziękować za bezinteresowną pomoc, trud włożony w służbę drugiemu człowiekowi oraz za każdy podarowany uśmiech.
Życzymy spełnienia marzeń, radości w sercu, realizacji zamierzonych celów, satysfakcji w życiu osobistym, a przede wszystkim tego, aby każdy dobry uczynek, każdy uśmiech i dobre słowo wracało do Was i dawało Wam siłę!!!
10.11.2016
W niedzielę, 13 listopada, jedna z ostarnich okazji, aby nabyć żonkilowe cebulki w ramach akcji "POLA NADZIEI". Przed żarskim kościołem pw Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny (ul. 11 listopada 30) po mszach św. o godz. 9:00, 10:30, 12:00 oraz 13:15 rozprowadzać je będą nasi wolontariusze. Żonkilowe cebulki rozprowadzane będą również w parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w LUBSKU. SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO PRZYŁĄCZENIA SIE DO AKCJI!!
20.10.2016
W Zespole Szkół nr 1 w Żaganiu zakończono kampanię "Pola nadziei", w rezultacie której zebrano 286,66 PLN, za które zakupiono 143 cebulki żonkili. Zostały one posadzone na terenie szkoły. SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA PRZYŁĄCZENIE SIĘ DO AKCJI!!!